Atteikuma tiesību veidlapa - pieteikums par atteikumu
(aizpildiet un nosūtiet šo veidlapu tikai tad, ja vēlaties atteikties no līguma)

Datums: _______________

Pārdevēja nosaukums: SIA „Konceptveikals MA:LA”
Pārdevēja (juridiskā) adrese: Fr.Brīvzemnieka iela 58-1, Liepāja, LV-3401
Pārdevēja (faktiskā) adrese: Lielā iela 13, Liepāja, LV-3401
Pārdevēja tālruņa numurs: 20039947
Pārdevēja e-pasta adrese: veikals@malaliepaja.lv

Patērētāja vārds, uzvārds: ____________________________________
Patērētāja adrese: ____________________________________
Preces nosaukums: ____________________________________
Preces pirkuma datums: ____________________________________
Preces saņemšanas datums: ____________________________________
Pirkumu apliecinošs dokuments: ____________________________________

Patērētāja paziņojums par atteikumu: paziņoju, ka vēlos atteikties no līguma, ko esmu noslēdzis par zemāk iepriekš norādītās preces iegādi.

Patērētāja paraksts: ____________________

Aizpildītu atteikuma tiesību veidlapu kopā ar pirkumu apliecinoša dokumenta kopiju lūdzam nosūtīt uz SIA „Konceptveikals MA:LA” juridisko adresi Fr.Brīvzemnieka ielā 58-1, Liepājā, LV-3401.

Saņemto preci 14 dienu laikā lūdzam nosūtīt vai nogādāt SIA „Konceptveikals MA:LA” tirdzniecības vietā TN "Kurzeme" 1.stāvā, Lielā ielā 13, Liepājā, LV-3401.

Informācija par atteikuma tiesību izmantošanu

Jums ir tiesības 14 dienu laikā atteikties no šā līguma, neminot iemeslu.

Atteikuma tiesību izmantošanas termiņš beigsies pēc 14 dienām, sākot no preces saņemšanas dienas. Ja termiņa beigas iekrīt valstī „oficiāli” noteiktā brīvdienā, atteikuma tiesības izmantojamas līdz minētā termiņa beigu datumam sekojošajai darba dienai (ieskaitot to).

Lai izmantotu atteikuma tiesības, jums ar nepārprotamu paziņojumu (piemēram, pa pastu nosūtītu vēstuli vai e-pastu) mūs - SIA „Konceptveikals MA:LA”, Fr.Brīvzemnieka ielā 58-1, Liepājā, LV-3401, 20039947, veikals@malaliepaja.lv ir jāinformē par lēmumu atteikties no noslēgtā līguma. Jūs varat izmantot iepriekš norādītās atteikuma veidlapas paraugu, bet tas nav obligāti.

Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja savu paziņojumu par atteikuma tiesību izmantošanu nosūtīsiet pirms atteikuma tiesību termiņa beigām.

Atteikuma tiesību izmantošanas sekas

Ja jūs atteiksieties no šā līguma, mēs jums atmaksāsim visus no jums saņemtos maksājumus, tostarp piegādes izmaksas (izņemot papildu izmaksas, kas radušās tādēļ, ka jūs esat izvēlējies piegādes veidu, kas nav mūsu piedāvātais vislētākais standarta piegādes veids), bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad mēs tikām informēti par jūsu lēmumu atteikties no šā līguma. Atmaksāšana tiks veikta, izmantojot tādu pašu maksāšanas līdzekli, kādu jūs izmantojāt sākotnējam darījumam, ja vien neesat skaidri paudis piekrišanu to darīt citādi. Jebkurā gadījumā no jums saistībā ar šādu atmaksāšanu netiks iekasēta nekāda maksa.

Mēs varam aizturēt atmaksājumu līdz brīdim, kad mēs būsim saņēmuši preces atpakaļ vai kad jūs būsiet iesniedzis apliecinājumu par to, ka preces ir nosūtītas atpakaļ, atkarībā no tā, kura darbība tiek izpildīta agrāk.

Jums preces jānosūta atpakaļ vai jānodod SIA „Konceptveikals MA:LA”, Lielā iela 13, Liepāja, LV-3401 vai nosūtot tās uz Liepājas "Rožu laukuma" DPD pickup punktu vai Omniva pakomātu bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad jūs mums paziņojāt savu lēmumu atteikties no šā līguma. Termiņš būs ievērots, ja jūs preces nosūtīsiet atpakaļ pirms 14 dienu termiņa beigām.

Jums būs jāsedz ar preču atpakaļ atdošanu saistītās tiešās izmaksas (maksimālās izmaksas, ja preci nevar atpakaļ nosūtīt pa pastu varētu būt aptuveni 10 EUR).

Jūs esat atbildīgs tikai par preču vērtības samazināšanos, ja preces izmantotas nevis tāpēc, lai konstatētu šo preču veidu, īpašības un darbību, bet citos nolūkos. Prece pārbaudes nolūkos lietojama tiktāl, ciktāl to būtu iespējams izdarīt veikalā.