search

Gaisa Mitrinātājs (Lucky Cup, Rozā)

27,00 €
AR PVN

Ergonomisks gaisa mitrinātājs, Lucky Cup, rozā mežģīņu raksts.

Mitrinātāja tilpums: 250 ml

7 dažādas LED krāsas

Izmērs: 7 cm (platums) x 15 cm (augstums)

Daudzums
Pieejams

Gaisa mitrinātāja pielietojums:

Gaisa mitrinātāju var lietot sausās telpās, lai tās mitrinātu, tā novēršot kairinājumu elpceļos. Sevišķi aktuāli tas varētu būt sausās koka ēkās, kā arī apkures sezonas laikā ziemā. Mitrinātājā var lietot aromātiskās eļļas, kas ļaus papildus mitrināšanas funkcijai uzlabot telpas aromātu. Lielisks palīgs aromaterapijai. Gaisa mitrinātājs darbojas ar filtru.

Mitrinātājs darbojas uz ultraskaņas vibrācijas principa, mitrinātājā esošais ūdens neuzkarst, tāpēc tos ir droši izmantot mājsaimniecībās ar bērniem. Vienlaikus ierīce darbojas ar elektrību, tāpēc to nevajadzētu atstāt bez uzraudzības ka arī, ja ūdenim tiek pievienotas aromātiskās eļļas, jāuzrauga, lai bērni tās nemēģina iedzert.

Lietošanas instrukcija:

Mitrinātāja komplektācijā ietilpst - Mitrinātājs (1 gab), ventilators (1 gab), lampiņa (1 gab), filtrs (1 gab)

Darbību secība, pieņemot, ka mitrinātājs jau ir izpakots un visas detaļas ir novietotas uz galda:

1) Mitrinātāju ar tam komplektā esošo USB vadu pieslēdz strāvai (mitrinātājs darbojas ar 5V līdzstrāvu (DC), to paredzēts pieslēgt, piemēram, datoram, televizoram vai jebkurai citai ierīcei ar USB izeju. Var izmantot ar mobilā telefona lādētāju)

2) Noņem mitrinātāja korpusa augšējo daļu - to nedaudz atskrūvējot

3) Tilpnē vispirms ielej ūdeni - ūdeni nelej līdz pat augšējai malai, bet aptuveni pusi līdz 2/3 no tilpnes. Ielejot mazāk šķidruma var iegūt spēcīgākus tvaikus.

4) Pēc tam ūdenim piepilina aromātisko vai ēterisko eļļu. Eļļu nevajadzētu liet pirmo, jo tā var vizuāli sabojāt tvertnes sieniņas - plastmasa reaģēs ar eļļā esošo spirtu un paliks pleķi.

5) Uzliek korpusa augšējo daļu un pārliecinās, ka tā pieguļ apakšējai daļai

6) Uz korpusa ir viena poga - to nospiežot mitrinātājs ieslēdzas darba režīmā (iedegas apgaismojums un uzsākas mitrināšana), bet pogu paturot var ieslēgt tikai apgaismojumu.

Tehniskie parametri:

Elektrības patēriņš: 2W

Ierīces darba strāva: 5V DC

Darba frekvence: 2.4 Mhz

Tilpums: 250 ml

Apgaismojums: 7 LED krāsasMITR0014
12 vienības:

Informācija par preci

Mitrinātāji (tilpums)
250 ml
Mitrinātāji (pieslēgums)
USB
Mitrinātāji (krāsa)
Rozā

Jums varētu patikt arī